• +48 737968546

Jak dodać firmę do Google Maps?
Wizytówka Google Moja Firma

wizytowki google kalisz

Dodano 28 kwietnia 2020


Reklama firmy w internecie

Twoja lokalizacja widoczna w internecie to szansa na lepszy biznes. Moja firma w Google to lokalny sposób na reklamę usług. Wystarczy, że założysz wizytówkę. Darmowe narzędzie, świetne do promocji na rynku regionalnym.
Google my business nazwa oryginalna, ale jest również wersja polsko-językowa. Profesjonalne narzędzie do reklamy lokalnego biznesu zdobywa coraz więcej sympatyków.
Google moja firma to widoczność w mapach. Dzięki lokalizacji google maps uzyskasz profesjonalną nawigację prowadzącą do Twojej firmy. Uzyskasz też wiele innych ciekawych możliwości, jak opinie lokalnych klientów, czy możliwość edycji własnej reklamy. Możesz spróbować sił samemu, nie jest to mocno skomplikowany proces. Projekt wymaga jednak małego poświęcenia dla optymalizacji wizytówki, aby stać się widocznym. Możesz też skorzystać z mojej pomocy, kontakt znajdziesz na stronie.

Jak założyc wizytówkę w Google?

Przede wszystkim należy zacząć od konta gmail w Google. Dane muszą być dobrze spersonalizowane, żeby nie było kłopotów w przyszłości. Należy wziąć pod uwagę, że przez firmowe konto jesteś w bezpośrednim kontakcie z potencjalnymi klientami. To bardzo cenna interakcja. Zaczynamy ..

Poczta gmail tylko tą drogą poprosimy o weryfikację danych podanych przez Twoją osobę. Posiadanie konta w gmail to jedyny sposób na wizytówkę Google. Konto pozyskiwane jest wyłącznie dzięki tej platformie, stąd wymóg.

Jak dodać swoją firmę do Google Maps

Współrzędne firmy można automatycznie wygenerować w Google My Business. Skompletowane dane należy przesłać do weryfikacji pocztą gmail. W pakiecie otrzymasz takie opcje jak:

 • Nawigacja
 • Moja lokalizacja
 • Google maps street view
 • Oblicz trase
 • Wyznacz trase samochodem
 • Współrzędne GPS
 • Wyszukiwanie trasy
 • Wskazówki dla kierowców

Czy założenie wizytówki jest płatne? Założenie jest całkowicie darmowe, dlatego tym bardziej warto się o tę formę reklamy postarać ...

Verify My Business

Weryfikacja w Google potrwa chwilkę. Platforma sprawdza adres firmy oraz dane które przesłano. Listonosz dostarczy przesyłkę, okres ten może wynieść nawet do 3 tygodni. Kod weryfikacyjny zostanie przekazany pod adresem, który podano. Informacje potrzebne do weryfikacji:

 • Adres
 • Opis
 • Treść
 • Fotografia
 • Link do www
 • Telefon

Moja firma w Google

Projekt wizytówki powinien być reklamowany każdego miesiąca nowymi bieżącymi informacjami. Jeszcze lepsze wyniki osiągniesz pracując 2 - 4 razy w miesiącu. Wpisy powinny zawierać naturalną treść, dobrze też zamieścić zdjęcie do tekstu oraz aktualne godziny otwarcia. Dni świąteczne, gęsto zapisane w kalendarzu powinny być przedstawiane klientom. To podstawy o które trzeba dbać żeby utrzymać przyzwoitą pozycję. Potencjał reklamy Google Maps jest ogromny.

My Business Site

Wizytówka online dobrze zoptymalizowana, potrafi odpłacić wysoką pozycją w lokalnej reklamie. Administrator konta powinien opisywać wydarzenia firmy, tworząc content. Wpis fraz w wyszukiwarkę przez potencjalnego klienta może zaprowadzić właśnie do Ciebie.

Google Moja Firma Opinie

- Zmiania adresu w mapach - Nie trzeba wysyłać kolejnej wysyłki. Wystarczy przejść proces weryfikacji elektronicznej. Na tym etapie firma Google ma do nas większe zaufanie, tak więc wystarczy tylko wygenerowany kod url z witryny Google mapy. Nowi użytkownicy muszą pamiętać, że wystawione opinie są nie do usunięcia przez właściciela konta, komentarze jednak potwierdzają wiarygodność firmy. Można na nie odpowiadać,

- Integracja ze stroną www to sposób na lepsze zasięgi organiczne działalności. Czynność tę wprowadza się w specjalnie przeznaczonym panelu aplikacji. Dla lepszych efektów w ramach pozycjonowania obu grup, lewels.pl zaleca rozdzielenie stron na tę z przedrostkiem www oraz te bez przedrostka. Niestety nie jest to już tak prosta technika do wdrożenia, ponieważ porzebne jest zaplecze administratora strony internetowej, którą należy połączyć z wizytówką. To bardzo istotna informacja, dzięki temu unikniesz w przyszłości problemów z odczytaniem ruchu w witrynie. W tym momencie trzeba zauważyć, że posiadanie strony internetowej nie jest konieczne do założenia konta Google Moja Firma. Połączenie tego zestawu daje po prostu lepszy efekt. Pomoc przy Google mój biznes otrzymasz również pod moim nr tel. +48 737-968-546

- Usunięcie wizytówki firmowej należy zacząć od usuwania poszczególnych informacji z każdego modułu. Trzeba się spodziewać, że pomimo usunięcia danych, przez pewien okres może pozostać ślad w formie komentarzy czy innej aktywności. Niech to nie przeraża ..

Dodaj firmę - darmowy blog

O stworzenie wizytówki możesz poprosić agencję marketingową, agencję reklamową, czy freelancera. W ostatnim wymienionym przykładzie możesz zwrócić się bezpośrednio do mnie, dzwoniąc pod numer telefonu zamieszczony na tej stronie. Jestem freelancerem. Walczę o ranking. Pozycjonuję strony w sieci i mogę robić to w konkurencyjnych cenach.


Google Moja Firma pomoc

Projekt wizytówek dla firm lokalnych i regionalnych. Współpraca opiera się na kontakcie telefonicznym, lub emailowym. Swoją działalność popieram dowodami istniejących projektów, które udostępniam po rozmowie telefonicznej. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje..

Do projektu potrzeba 2 - 3 zdjęć nawiązujących do zakresu działalności firmy. Dane kontaktowe i opis, o reszcie porozmawiamy z czasem, ponieważ będę oczekiwał kodu weryfikującego od Google, który przyjdzie na adres firmy.

Wizytówka Google cena

Koszt zamówienia za usługę stworzenia Google My Business to 200 zł brutto. Kwota zobowiązuje wyłacznie do stworzenia wizytówki oraz jej wstępnej optymalizacji. W celu pozycjonowanie firmy w internecie należy podjąć osobną rozmowę. Cena obejmuje:

 • Założenie konta gmail
 • Założenie konta google moja firma
 • Optymalizacja treści
 • Fotografia
 • Integracja środowiska www
Mapy satelitarne dla firm

Moja lokalizacja czy mapa odległości zaprowadzi potencjalnego klienta pod bramę Twojej firmy. Warunek jest jeden. Odpowiednia optymalizacja wizytówki.

Sugerujemy aby kampania marketingowa prowadzona była przez jednego freelancera, ewentualnie jedną agencję. Koszta związane z koncepcją i realizacją pomysłu mogą się rozbiec w przypadku prowadzenia usług przez podzielone jednostki. Projekt www powinien być przemyślany, ale najważniejszym przekazem jest aby nie dochodziło do tzw kanibalizacji artykułów. W projekcie google moja firma wystarczy nadmienić około kilkuset słów, a resztę artykułu najlepiej podlinkować bezpośrednio do domeny firmy.

Google moja firma logowanie

Prowadzenie konta wymaga loginu i hasła o które proszony jest uzytkownik. Pamiętaj żeby nikomu ich nie udostępniać. W przypadku prowadzenia konta przez osoby zatrudnione, dostęp do logowania wymagany jest poprzez administratora konta google.