• +48 737 968 546
rysynek przedstawia reklame agencji marketingowej z Sieradza

E-mail Marketing, E-mailing | Usługi mailingowe Sieradzlewels.pl - Agencja Marketingowa (Sieradz) zabezpieczy usługi marketingu internetowego w dziedzinie E-mail marketingu.

Usługi marketingu mailingowego polegają na sumiennie prowadzonej korespondencji z użytkownikami, dzięki której kontakt z klientem firmy jest stale utrzymywany.

Marketing stron internetowych Sieradz

Usługi marketingowe są fundamentem profilu każdej firmy. Wyobraź sobie, że klient, który już korzystał z usług Twojej firmy jest zaniedbany. To wręcz nierealistyczne, a jednak często tak bywa. Czas pracy często nie pozwala na codzienne odpisywanie na korespondencje elektroniczną. Z czasem nadawców zbiera się coraz więcej a pytania, które zadano pozostają bez odpowiedzi.

E-mail Marketing to cały segment pracy przeznaczony na budowanie fundamentów firmy. Wiadomości muszą docierać do zainteresowanych.
Cyfrowy marketing to innym słowem reklama elektroniczna, na którą przeznaczysz najmniej pieniędzy a zbierzesz najwięcej plonów.
Poczta elektroniczna to najskuteczniejsza metoda docierania do klienta, ale wymogiem jest codzienna kooperacja, w tym dbałość o zachęcającą tematykę promującą usługę.

obraz wskazuje na duzy wpływ emailingu na sukces firmy

Wpływ mailingu na sukces firmy

Sprzedaż za pomocą poczty elektronicznej to kilkadziesiąt procent, a w porównaniu reklama typu Ads to zaledwie kilkanaście procent. Możesz sprawdzić tę informację, jeśli Cię mocno zaskoczyła, ale takie są fakty. Badania przeprowadziła firma najwyżej oceniana na rynku sprzedaży telefonów komórkowych w ostatnich latach.
Przeanalizuj kilka podanych przykładów, przyjrzyj się jak łatwo można utracić klienta, a co można zyskać dbając o niego.

Kampania mailingowa dla sklepu internetowego posłuży jako przykład jak istotne jest wsparcie pocztą elektroniczną. Przyjrzyjmy się temu od strony promocyjnej dla sprzedaży

E commerce wiąże się z dużymi wydatkami na promocję produktu, ponieważ tym sposobem docieramy do klientów. Odbiorcy zainteresowani produktem z chęcią klikną w płatną reklamę, żeby zobaczyć co aktualnego znajduje się w promocji, o ile akurat w danym okresie będą śledzić branżowe portale.
Stała widoczność musi być zapewniona, ponieważ wesprze koszyk zakupów, jednak drogą mailingu docieramy do klientów bezkosztowo, bardzo precyzyjnie i o wiele szybciej. Dobre prawda?

Banner marketingowy

Budowanie listy emailingowej

Adresy użytkowników zbierana są na różne sposoby, między innymi tworząc kampanie promocyjne, co oczywiście jest dodatkowo płatne, ale można oczywiście bezpłatnie wykorzystywać te, które już posiadamy w naszej bazie. Te właśnie adresy przynoszą najwięcej zysków, ponieważ to te wiadomości dotyczą celowego produktu albo celowej usługi..

To cenne źródło dochodu koniecznie trzeba zagospodarować przez kampanie mailingowe. Proces przygotowania to odpowiednia strategia, a w dalszym etapie to już systematyczna praca nad korespondencją.
Mailing przygotowany zostanie na podstawie nadawców, których do nas przesyłasz na zasadzie kopiuj wklej. Liczba nadawców oczywiście z każdym zapytaniem rośnie. My tę liczbę przerobimy w odbiorców. Skala nie jest ważna. Obsłużymy wszystkich.

wpływ treści na pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Na adres mailowy agencji marketingowej podrzucasz link do promocji lub każdej zmiany, a jeśli chwilowo nic się nie dzieje to prześlemy inny produkt lub ciekawy opis usługi. Tematyczna treść buduje trwałe relację między stronami. Użytkownicy na okrągło śledzą to co dzieje się w internecie, a między innymi w poczcie email.

Zauważasz jak możesz napędzić swój interes korzystając z Email Marketingu?
Przyzwyczajając do swojej obecności, klienci zaczną z zainteresowaniem obserwować Twój biznes i z pewnością wrócą, ponieważ to Ty dostarczasz im najwięcej informacji o tym co dzieje się w temacie. To Tobie będą ufać najbardziej, ponieważ to Ty o nich pamiętasz. Każda wiadomość posiada w stopce link do usługi, posiada również reklamę firmy z bloga lub strony internetowej, a tam wszystko co wydarza się w branży.

współpraca przy pozycjonowaniu stron

Współpraca przy e-mail marketingu

Pamiętaj! Utrzymuj kontakty ze swoimi klientami, ponieważ to oni są najcenniejszym źródłem dochodu Twojej firmy. Wykorzystuj to co zostało już sprawdzone i nie lekceważ mocy poczty elektronicznej.
Zrozumiały jest fakt, że do tej pory nie było czasu się tym wszystkim zająć, jednak teraz jest na to sposób i to bardzo korzystny. Współpraca między Twoją firmą a agencją marketingową jest bardzo prosta i zabierze Ci zaledwie kilka minut dziennie. My zajmiemy się logistyką i przeznaczymy na to potrzebny czas.

lewels.pl - Firma marketingowa (Sieradz) oferuje bardzo wygodne warunki współpracy. Czas działań jest elastyczny, ale wiadomości do odbiorców przesyłane są na bieżąco. Możesz otrzymać sprawozdanie z usługi mailingowej, jeśli wyrazisz takie zainteresowanie. Raport otrzymasz w czytelnej wersji za pośrednictwem poczty www. W raporcie zamieszczone zostaną wszystkie dni poświęcone na wysyłki, jak również docieralność i otwieralność e-maili

monitoring witryny podczas pozycjonowania stron

Cennik usługi E-mailingowej
do 1000 odbiorców

Miesięczny koszt to tylko 80 netto bez limitu dziennej wysyłki. W cenie otrzymujesz:

Wsparcie mailowe i telefoniczne ✔


Indywidulne kreowanie formuły treści ✔


Podziały grupowe ✔


Miesięczne raporty ✔


Monitoring dostarczalności ✔


Monitoring otwieralności ✔

Email marketing jak można wywnioskować potrafi być bardzo owocny, a stawka za wykonaną prace nie jest wygórowana. Na pytania chętnie odpowiadamy. Wybierz numer podany na stronie internetowej. Otrzymasz wszystkie ważne informacje. Zapraszamy do kontaktu..
Agencja Marketingu Internetowego - lewels.pl